crosssearch

Brazílie Brazílie - Bahía

Stát Bahia je historicky nejstarším státem Brazílie s významnými vazbami na africké dědictví spojené s životem milionů černošských otroků dovezených v 17. a 18. století. Hlavní město státu Salvador bylo od roku 1549 do roku 1763 prvním hlavním městem Brazílie. Již od založení města Salvador byli přiváženi otroci z Afriky a postupně zde tvořili obyvatelé černé pleti až polovinu veškeré populace. Tak jako nikde jinde v Novém světě se jim zde podařilo zachovat vlastní tradice, rituály i náboženství a dnes je Salvador nazýván Africkou duší Brazílie.

Území v okolí Salvadoru de Bahía si z celé Brazílie uchovalo nejvíc ducha Afriky, tak jak do Brazílie proudil dlouhá léta spolu se statisíci obyvatel černého kontinentu. Tento vliv se významně podepsal jak na kultuře, tak třeba i na kuchyni této oblasti. Navíc pláže v okolí Salvador de Bahía jsou považovány za nejkrásnější z celé Brazílie, a proto je tato oblast ideálním místem pro odpočinek po intenzivním poznávání dalších míst Brazílie.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000