crosssearch

Brazílie Brazílie - Foz do Iguacu

Miliony kubíků řítících se přes skalní masiv, nekonečný hukot, ohromující podívaná – tak vypadá pohled na největší vodopády světa Foz Do Iguacu, ležící na hranici Brazílie, Argentiny a Paraguaye. Vodopády je možné pozorovat jak z brazilské, tak z argentinské strany.

Vodopády Iguaçu, které jsou hlavním důvodem návštěvy města Foz do Iguaçu, jsou bezpochyby nejúžasnějšími vodopády na světě a žádným návštěvníkem Brazílie by neměly zůstat opomenuty. Širší než Viktoriny vodopády a vyšší než Niagara nabízí v délce téměř 3km nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80m. Vodopády se nachází na hranicích mezi Brazílií a Argentinou a nelze opomenout jejich návštěvu z žádné strany. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin i exotických zvířat.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000