crosssearch

Brazílie Brazílie - Rio de Janeiro

Jedno z největších a nejkrásnějších měst světa, nazývané CIDADE MARAVILHOSA - nádherné město. Město s úžasnou polohou mezi nádherným zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokým hřebenem, na němž již začíná prales. Město, kde horská pásma spadají až do centra města a přetínají kouzelné pláže. Nepřeberné množství zátok, zálivů a výběžků, světoznámé vrcholy Cukrová homole či Corcovado, to vše uchvátí srdce každého návštěvníka.

Jen málo měst na světě je tak osobitých jako Rio de Janeiro. K jeho nejvýznamnějším atributům patří nejslavnější a největší karneval světa, který se zde koná každý rok na přelomu února a března, pláž Copacabana, jejíž „horko a žár“ na vlastní kůži okusí každým rokem statisíce turistů, Estadio Maracaná – jméno, při jehož vyslovení se roztetelí srdce fotbalových fanoušků na celém světě, obrovská socha Krista, která vítá všechny příchozí, nebo legendární „Cukrová homole“ – skalní útvar, který dotváří siluetu tohoto města. Říká se, že kdo nenavštívil Rio, nikdy v Brazílii nebyl, a s tímto úslovím lze bez výhrady souhlasit – takže vítejte v Riu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000