crosssearch

Bulharsko Bulharsko - Lozenec

Poklidná vesnička, obklopená krásnou přírodou leží 70 km jižně od Burgasu na úpatí pohoří Strandža. Díky spojení účinků lesů a moře vyniká mimořádně zdravým klimatem. V okolí vesničky se nacházejí rozsáhlé vinice, fíkové a lesní háje, ideální terén pro projížďky na horských kolech. Lozenec je vyhledáván i pro malebné zátoky a pláže, dosud nezasažené nadměrným cestovním ruchem. Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, vhodné i pro malé děti.

Díky svému klidnému charakteru a stále ještě nízkým cenám oproti ostatním letoviskům v Bulharsku, se toto místo stává postupně oblíbeným a populárním. Klidnější atmosféra je zde hlavně na začátku a na konci sezóny. V červenci a srpnu nabízí dostatek zábavy a příležitostí jak trávit volný čas - útulné hospůdky a kavárny, obchůdky se suvenýry nebo bary otevřené do pozdních nočních hodin. Na mnoha plážích se nabízí půjčování sportovních potřeb - vodních kol, vodních lyží a windsurfingu.

Transfer z letiště v Burgasu trvá asi 85 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000