crosssearch

Černá Hora Černá Hora

Kdo někdy projížděl Černou Horou nebo strávil v této zemi nějaký čas, bude na své zážitky jistě ještě dlouho vzpomínat. Jen málo míst v Evropě se dnes vyznačuje takovými kontrasty spolu s čarokrásnou přírodou, které do Černé Hory lákají návštěvníky s naprosto rozdílnými zálibami. Nejznámějšími letovisky jsou Budva a Bečiči.

Černá Hora je dnes suverénním státem, nacházejícím se na jižním pobřeží Jadranského moře mezi Chorvatskem a Albánií. Na severozápadě sousedí s Bosnou a Hercegovinou a na severovýchodě a východě se Srbskem. Rozloha Černé Hory je sice malá (necelých 14 tis. km2), ale o to bohatší na rozmanitost, barvy a vůně překrásné přírody, která Vás hned po příjezdu nadchne. Obrovské masivy hor měřících přes 2000 m. n. m. strmě padající do temně modrých vod Jadranu, členité kopce s bujnou mediteránskou, stále zelenou vegetací, kamenná, architektonicky a kulturně bohatá městečka, která jsou protkaná temperamentním koloritem, tradicemi a kulturou.

Černá Hora nese proto patřičné spojení – „Černá Hora – perla Jadranu“.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 27 termínů

Celkem 27 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000