crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Gašpar

Chorvatsko, Střední Dalmácie - Omiš

Malebné městečko s jedinečným ambientem je vhodné pro milovníky moře, zábavy, klidu i aktivní dovolené. Cca 1000 m od středu města a cca 400 m od písčité pláže. Z jedné strany tvoří hradbu vysoké vápencové pohoří, kudy hlubokým kaňonem protéká řeka Cetina a z druhé je omýváno...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Malebné městečko s jedinečným ambientem je vhodné pro milovníky moře, zábavy, klidu i aktivní dovolené.

Poloha:

cca 1000 m od středu města a cca 400 m od písčité pláže. Z jedné strany tvoří hradbu vysoké vápencové pohoří, kudy hlubokým kaňonem protéká řeka Cetina a z druhé je omýváno mořem. Impresivní kaňon je oblíben pro rafting a výlety. Výletní lodě plují k protilehlému ostrovu Brač.

Vybavení:

pronájem s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, SAT/TV, klimatizace v ceně, parkování u domu pro 1 os. auto/apt.

Služby za poplatek:

vodní sporty na pláži.

Ubytování:

apt. pro 6 - 8 os.(90 m2) 3 dvoulůž. pokoje s možností přistýlky do 1 z ložnic, 1lůžkový pokoj, kuchyně s jídelnou, 2 koupelny, balkón s výhledem na moře (1. patro); studio pro 2 os. (25 m2), kuchyň. kout s místností se 2 lůžky, balkón s výhledem na moře (3. patro); studio pro 2 os. (18 m2), kuchyň. kout s místností se 2 lůžky, balkón s výhledem na moře (3. patro); apt. pro 6 - 8 os. je dvoupatrový, v jednom patře kuchyně s jídelnou, ložnice pro 2-3 os., koupelna, v druhém patře 2lůžkový pokoj, 3lůžkový pokoj, koupelna. Balkón s výhledem na moře.

Stravování:

bez stravy, za příplatek v nedaleké restauraci snídaně, večeře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000