crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Emotions Juan Dolio

Dominikánská republika, Juan Dolio

Na bílé písčité pláži Juan Dolio, 20 minut od mezinárodního letiště Las Américas a 1,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana se nachází hotel 4* hotel Emotions Juan Dolio. Hotel disponuje 260 pokoji ve 4 kategoriích.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis Lokace:

JUAN DOLIO:

Tato bývalá rybářská vesnice se nachází zhruba 50 km od hlavního města Santo Domingo a asi 12 km od provinčního města San Pedro de Macorís. V předkolumbovské éře, díky tomu že je pláž chráněna korálovým útesem, sloužila tato zátoka jako přístav pro kánoe domorodých kmenu. Přestože dnes toto letovisko nemá žádné větší náměstí ani rušné centru, nebudete postrádat restaurace ani bary, kam je možné večer zajít. V blízkosti letoviska se nachází dvě 18-ti jamková golfová hřiště - Guavaberry a Metro Club Country. Pokud přeci jen bude pro Vás letovisko příliš malé, je možné po silnici cca 7 km dojít do ryze dominikánské vesnice ,,Guayacanes". Najdete zde místní typické obchůdky ,,kolmád".

Popis ubytování:

EMOTIONS JUAN DOLIO 4****:

Na bílé písčité pláži Juan Dolio, 20 minut od mezinárodního letiště Las Américas a 1,5 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana se nachází hotel 4* hotel Emotions Juan Dolio. Hotel disponuje 260 pokoji ve 4 kategoriích - ,,Superior", ,,Deluxe" - (pro rodiny), ,,Adults Only" a ,,Essentia Club". Všechny pokoje jsou vybaveny: balkón, klimatizace, telefon, kabelová TV, trezor, WiFi, kávovar, mini-bar, budík, fén a žehlička s žehlícím prknem. V hotelu najdete 5 restaurací - ,,Ergos" bufetová, ,,Amici" - italská kuchyně, ,,Oregano" - dominikánská kuchyně, ,,Bigaro" - gril, 4 bary (např. u bazenéu ,,Tiki Tiki", na pláži ,,Ola Lola") a kavárnu. Pro děti je zde ,,Kids Club", a z aktivit pro každého jsou zde, vodní sporty (motorizované za poplatek), tenis, lezecká stěna, posilovna, pétanque, badminton, střelnice a plážový volejbal. Pro uvolnění vyzkoušejte hotelové Spa a nabídku masáží, saunu či jacuzzi (vše za poplatek). Hotel nabízí i další (zpoplatněné) služby jako prádelna, buzení, konferenční místnost, menší obchůdek, parkoviště a svatebního koordinátora.

*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv.

Změna služeb hotelu vyhrazena.

Strava:

Stravovaní formou All Inclusive.

V hotelu najdete 5 restaurací - ,,Ergos" bufetová, ,,Amici" - italská kuchyně, ,,Oregano" - dominikánská kuchyně, ,,Bigaro" - gril, 4 bary (např. u bazenéu ,,Tiki Tiki", na pláži ,,Ola Lola") a kavárnu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000