crosssearch

Dominikánská republika Dominikánská republika - Punta Cana

Luxusní oblast Punta Cana/Bavaro je místo, kde před několika lety byly pouze dlouhé bílé pláže a džungle. Pláže obklopené palmami zůstaly a džungle částečně ustoupila luxusním resortům, které uspokojí přání i nejnáročnějších návštěvníků. Široká nabídka sportovních (golf, jachting) i společenských aktivit dělá z této oblasti jedno z nejvyhledávanějších center na ostrově. Transfer z letiště La Romana: 2,5 hodiny.

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě ostrova, zarostlou bambusovými houštinami a z větší části nedostupnou. Turistický potenciál, který nabízejí zejména překrásné bělostné pláže však nezůstal nevyužit. Celá oblast zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj. Na pláži Bávaro v letovisku Punta Cana se nachází přes 40 rozsáhlých turistických komplexů, jež snesou nejpřísnější měřítka. Celá 30-ti kilometrová pláž je ideálním místem pro všechny druhy vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celém Karibiku.

Zářivě bílé pláže jemného písku, tyrkysově zabarvené moře, nekonečné palmové háje, moderní i luxusní hotelové resorty, plážové restaurace a bary a prvotřídní nabídka vodních sportů, prostě ideální místo k odpočinkové dovolené. Milovníci golfu mohou vyzkoušet terén místních golfových hřišť. Punta Cana je neustále ovívána svěžím větříkem, což jistě každý přivítá, obzvláště pak surfaři. V rámci výletu stojí za zhlédnutí provinční městečko Higüey nebo národní park ostrov Saona či umělecká vesnička Altos de Chavon s kostelem sv. Stanislava, který je mimořádně oblíbený u bohatých ostrovanů jako místo k uzavření sňatku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 44 termínů

Celkem 44 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000