crosssearch

Filipíny Filipíny

Když budete hledat Filipíny na mapě, najdete skupiny téměř 7000 ostrovků, roztříštěných mezi Čínským mořem a Tichým oceánem. Stejně tak jsou i filipínská společnost, historie, kultura a příroda tvořeny tisíci různorodými vlivy, kterédohromady dávají jeden z nejpestřejších obrazů, které na světě můžete najít. Na Filipínách se můžete setkat s nejvyhraněnější formou katolické víry, vedle rozsáhlých oblastí, kde panují tradiční hodnoty islámu, případně prastarými buddhistickými kulty. Celý obraz souostroví dotvářejí nádherná příroda ve vnitrozemí ostrovů a fascinující rýžové terasy.

Samostatnou kapitolou jsou dlouhé bělostné pláže a tyrkysové moře obklopující celé souostroví. Filipíny jsou jednou z celosvětově nejvyhledávanějších oblastí pro potápění. To vše spolu s rozmanitou orientální kuchyní a zvyky a tradicemi obyvatel učiní Vaši cestu na Filipíny nezapomenutelným zážitkem. Metropolí Filipín a jedním z největších měst ostrovů ve východní Asii je Manila. Vlivy španělské koloniální éry, čínských kulturních tradic a několik let přímého vlivu Spojených států zformovaly naprosto ojedinělou městskou mozaiku. S čilým ruchem velkoměsta kontrastuje nádherná příroda severní části ostrova Luzon.

Ideálním místem pro atraktivní exotický odpočinek jsou ostrovy Boracay se svými bílými písečnými plážemi a oblast Puerto Galera na ostrově Mindoro, která je vyhlášeným rájem všech milovníků podmořského života.

Filipíny: ostrovní stát s více než 80 miliony obyvatel se rozkládá na více než 7 000 ostrovů a ostrůvků. Filipíny obklopují z východu vody jihočínského moře a ze západu vody Filipínského moře. Při návštěvě turistických oblastí není vyžadováno žádné speciální očkování, úředními jazyky jsou angličtina, španělština a filipino, měna je filipínské peso.

Hlavní město Filipín je Manila a žije v něm více než 2 miliony obyvatel. Manila je typické asijské velkoměsto, doporučujeme zde navštívit pevnost Santiago, čtvrť Makati. Manile je místo, kde se dá výborně nakupovat ceny jsou poloviční ve srovnání s českou republikou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000