crosssearch

Francie Francie

Francie je oblíbenou turistickou destinací a nabízí velké množství destinací, kde lze strávit nezapomenutelnou dovolenou. Populární jsou pobyty na ostrově Korsika a Francouzské riviéře. Francie je rovněž zemí s bohatou historií a její kouzla vám odhalí poznávací zájezdy a eurovíkendy.

Francie nabízí rovněž výborné podmínky pro vyznavače zimních sportů a řadí se mezi nejoblíbenější lyžařské oblasti. Nejmohutnější část Alp zasahuje právě na území Francie proto se zde bez nadsázky jedny z nejlepších a nejextrémnějších terénů na světě, což znamená především kvalitní freeriding prakticky v každém středisku. Některá jsou jedny z největších a nejrozsáhlejších na světě. Kromě Alp se dá ve Francii pojezdit ještě na jihu v Pyrenejích. Střediska se mezi sebou hodně liší ve stylu  Je možné si vybrat z obrovských a účelově vybudovaných zařízení monstrózních rozměrů nabízejících produkt „vše v jednom“ a na druhé straně je zde spoustu malých klasických vesniček a lokálních středisek s malým počtem vleků, málo lidmi a příznivějšími cenami. Vše má něco do sebe a záleží pouze na osobních preferencích, ale také na možnostech dopravy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000