crosssearch

Gambie Gambie

Vypravte se na černý kontinent a prožijte svou exotickou dovolenou na „Pobřeží úsměvů“, jak se Gambie také nazývá. Nejmenší a nejzápadnější africká země leží u Atlantského oceánu na obou březích řeky Gambie. Při návštěvě Gambie si přijdou na své milovníci přírody, najdou zde více než 500 druhů exotického ptactva, krokodýly a různé opice. Poznání této země je ideální spojit s odpočinkem na krásných písečných plážích na březích Atlantského oceánu.

O plážích v okolí hlavního města Banjulu se říká, že jsou nejhezčí v celé Africe. Řeka Gambie, která dala celému státu jméno, patří mezi nejkrásnější veletoky světa. Místní tržiště nabízí vyřezávané dřevěné sošky, malované masky a pestře zbarvené batikované látky. Hotelové podniky nabízejí standardní evropskou stravu, ale můžete ochutnat i některou ze znamenitých specialit gambijské kuchyně. Zkuste třeba benachin, což jsou kořeněné kousky masa s rýží v rajčatové omáčce a se zeleninou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000