crosssearch

Itálie - zima Itálie - zima - Sappada

Lyžařské středisko Sappada se řadí k menším střediskům, které si získávají náklonnost především u rodin s menšími dětmi, začátečníků a středně pokročilých lyžařů. I když tu nenajdete tolik obtížných sjezdových tratí jako u jiných Italských středisek, získá si Sappada své lyžaře svou krásnou polohou mezi horami. Sjezdové tratě se táhnou až do výšky 2.100 m.n.m. Středisko je rozdělené na dvě části „Sappada“ a „Sappada Cima“, které jsou od sebe vzdáleny 3 km, jejich propojení je zajištěno po celý den kyvadlovým skibusem. Za nejlepší trať je brána 2.5 km dlouhá červená sjezdovka, která se nalézá v „Cima Sappada“.

Sappada je známa především tradicí v běžeckých disciplinách, v alpském lyžování a snowboardu. V roce 1993 byla Sappada hostitelem MS v běžeckých disciplinách a v roce 1999 se zde konalo MS v biatlonu.

„Nevelandia“ se spoustou zajímavých sněhových atrakcí, které nejsou určeny pouze pro nejmenší, ale i pro ty, kteří mají rádi dobrou zábavu. Pro sezonu 2009 je připraveno nové propojení částí Cima Sappada – sjezdová trat Siera s novou sedačkovou lanovkou u Palazzetto dello Sport, odkud se dá přesunout vláčkem ke sjezdovým tratím Sappada 2000.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000