crosssearch

Itálie - zima Itálie - zima - Sappada

Lyžařské středisko Sappada se řadí k menším střediskům, které si získávají náklonnost především u rodin s menšími dětmi, začátečníků a středně pokročilých lyžařů. I když tu nenajdete tolik obtížných sjezdových tratí jako u jiných Italských středisek, získá si Sappada své lyžaře svou krásnou polohou mezi horami. Sjezdové tratě se táhnou až do výšky 2.100 m.n.m. Středisko je rozdělené na dvě části „Sappada“ a „Sappada Cima“, které jsou od sebe vzdáleny 3 km, jejich propojení je zajištěno po celý den kyvadlovým skibusem. Za nejlepší trať je brána 2.5 km dlouhá červená sjezdovka, která se nalézá v „Cima Sappada“.

Sappada je známa především tradicí v běžeckých disciplinách, v alpském lyžování a snowboardu. V roce 1993 byla Sappada hostitelem MS v běžeckých disciplinách a v roce 1999 se zde konalo MS v biatlonu.

„Nevelandia“ se spoustou zajímavých sněhových atrakcí, které nejsou určeny pouze pro nejmenší, ale i pro ty, kteří mají rádi dobrou zábavu. Pro sezonu 2009 je připraveno nové propojení částí Cima Sappada – sjezdová trat Siera s novou sedačkovou lanovkou u Palazzetto dello Sport, odkud se dá přesunout vláčkem ke sjezdovým tratím Sappada 2000.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000