crosssearch

Jihoafrická republika Jihoafrická republika

Země leží na nejjižnějším výběžku afrického kontinentu a její pobřeží je omýváno vlnami Indického a Atlantského oceánu. V JAR je nejvyšší počet slunečních dní v roce. Jihoafrická republika – to je celý svět v jedné zemi. Naleznete zde moderní velká města, nádhernou přírodu, hory a hluboká údolí, vodopády, laguny, přírodní rezervace a národní parky, bílé písečné pláže, úrodné vinice, ale i pouště a vyprahlé stepi, vrcholky Dračích hor i pouště na severozápadě země. K nejkrásnějším zážitkům patří bezesporu návštěva přírodní rezervace Tsitsikama s překrásnými sceneriemi a divokým pobřežím a prohlídka Garden route s nezapomenutelnými výhledy. Opravdovými symboly Jihoafrické republiky jsou Kapské Město se Stolovou horou či mys Dobré naděje. A pokud patříte mezi milovníky zvířat, pak si nenechte ujít návštěvu národního parku Kruger, kde při pozorování zvěře můžete vidět lvy, slony, nosorožce a další divoká zvířata.

Jihoafrickou republiku můžeme označit za malý kontinent naleznete tu opravdu vše od pěkných pláží na východě, národní parky se safari po celé Jihoafrické republice, vinice v okolí Kapského města, nespočet golfových hřišť.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000