crosssearch

Jordánsko Jordánsko - Aqaba

Jediný jordánský přístav a nově se rodící centrum přímořské turistiky stále čeká na své objevení masovým turismem. Již nyní lze ovšem v Aqabě nalézt hotely s kvalitními službami, přímo na písečných plážích, vše jen několik málo desítek metrů od nákupních a zábavních možností města.

Severní část střediska, za kterou je považováno centrum Aqaby se vyznačuje čilým životem, zároveň však hotely s vlastními plážemi skýtají soukromí a klidné místo k odpočinku. Projekt Saraja, který je v současné době realizován u hranic s izraelským Eilatem, bude po dokončení největším zábavním, hotelovým a rezidenčním komplexem u Rudého moře. Jordánská vláda vynakládá nemalé finanční prostředky do rozvoje města jako celoroční přímořské destinace.

Jižní část střediska, vzdálená jen několik kilometrů od centra města se nazývá Tala Bay. Srdcem této části je soukromá marina (mj. zde připlouvají výletní lodě z egyptské Taby), kolem které je soustředěno několik nově vybudovaných hotelů renomovaných světových řetězců, rezidencí, plážových klubů a nově se rodící golfové hřiště. Hotelové komplexy nabízejí vše, co návštěvník očekává. Pro dopravu do centra města lze použít hotelové minibusy nebo místní taxi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000