crosssearch

Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy - El Hierro

Nejmenším obydleným ostrovem Kanárských ostrovů a současně tak méně známým je El Hierro, zapomenutý ostrov. Jeho příroda skutečně není ani v nejmenším narušena masovým turismem.

Nenaleznete zde jediný hotelový komplex, pouze malé rodinné hotýlky a penziony. Pokud jste unaveni moderní uspěchanou dobou a potřebujete skutečně „vypnout“ a tělu i duši dopřát absolutní relax, jen těžko budete hledat lepší místo! Celé jeho území je pod ochranou UNESCO a přírodních krás nabízí bezpočet. Najdete tu například sopečné bazény, které přímo vyzývají ke koupání, nebo porosty jalovce, jimž střídavě vanoucí vítr bizarně zohýbal kmeny a stali se pro ostrov skutečně emblematické. Až do objevení Ameriky bylo El Hierro bráno za konec světa a procházel zde nultý poledník. Ostrov El Hierro je velmi nábožensky založený a během roku se zde koná mnoho nábožensky založených oslav.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000