crosssearch

Malý hotel má 7 apartmánů, rozmístěných do malých domků, které připomínají skanzen. Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou. Hostům je k dispozici hotelová recepce, restaurace, Wi-Fi připojení k internetu, možnost půjčení automobilu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 18 km od letiště, obklopen vinicemi vesničky Frontera. Z hotelu je krásný výhled na oceán, horský masiv a oblast El Golfo. Je vhodný k odpočinku i pro milovníky pěší turistiky.

Vybavení objektu

Malý hotel má 7 apartmánů, rozmístěných do malých domků, které připomínají skanzen. Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou. Hostům je k dispozici hotelová recepce, restaurace, Wi-Fi připojení k internetu, možnost půjčení automobilu, rezervace masáží, kurzů (jóga, Tai Chi, malování), seminářů a výletů.

Ubytování

Studio (uvedeno v ceníku - 20 m2): Dvoulůžkové studio ve stylu původní stavby z přírodního kamene, dřeva, cihel nebo pálené hlíny je zařízeno v typickém kanárském stylu. Nabízí kuchyňský kout, koupelnu s WC.
Maximální obsazenost - 3 osoby.

Stravování

Možnost vlastního vaření.

Obchody

Různé obchody, restaurace a bary jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně 1 km od hotelu.

Sport

Poloha penzionu nabízí možnost pěší turistiky, horské cyklistiky, létání na padáku a potápění.

Pláž

Moře je od hotelu vzdáleno 4 km, nejbližší pláž je vzdálena přibližně 20 km, ale koupání v moři je možné v upravených přírodních bazénech vytvořených lávou. K těmto bazénům dojedete autem přibližně za 10 minut.

Internetové stránky hotelu: www.elsitio-elhierro.es

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000