crosssearch

Kuba Kuba - Cayo Largo

Cayo Guillermo, Cayo Largo der Sur

„Cayo“ (ostrov) v doslovném překladu „klíč“, kterých je v okolí Kuby na stovky, převážně neobydlených. Tato místa poskytují ideální útočiště pro ty, kteří si představují svou dovolenou na nekonečné bílé písečné pláži u tyrkysového moře. My jsme pro vás vybrali korálový ostrůvek „Cayo Guillermo“, který je domovem růžových plameňáků, pelikánů a různých druhů tropických ryb. Krásu ostrova ocenil i E. Hemingway, který ho zmiňuje ve své knize „Ostrovy uprostřed proudu“ a kromě báječného koupání je mimořádně vhodným místem pro rybolov na otevřeném moři. A „Cayo Largo der Sur“ – skutečný tropický ráj, ostrov dokonale bílých pláží, křišťálově průzračné vody, je i dokonalým místem pro milovníky vodních sportů a cyklistiky a je domovem mořských želv, leguánů a spousty exotického ptactva.

Ostrov Cayo–Largo mnozí návštěvníci považují za nejkrásnější místo na Kubě. Ostrov má vlastní mezinárodní letiště a od Havany je vzdálen asi 40 minut letu. Všude kolem něj se třpytí nádnerná hladina Karibského moře. Je dlouhý a úzký - nejužší místo má okolo 800 m a nejširší 6,5 km. Každého návštěvníka na ostrově osloví na 27 km fascinujících bělostných pláží s průzračným mořem, které jako by ani nebyly z tohoto světa.

Další informace

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000