crosssearch

Kypr Kypr - Protaras

Letovisko Protaras leží na jihovýchodním pobřeží ostrova v oblasti Famagusta. Můžete si zde užívat slunečná odpoledne na skvostných širokých plážích, které vám kromě nádherně vyhřátého písku v parných denních hodinách nabídnou i občestvení nebo osvěžení v tyrkysových vodách na všemožných vodních atrakcích. Pobřeží Protarasu je bohaté na skalní paláce a mořské jeskyně, ale i roztomile malé ostrůvky, které vykukují z lesknoucí se hladiny moře. V letních měsících je toto místo velmi hojně navštěvované turisty, proto je vybavené různými typy hotelových a restauračních zařízení, obchodů, stánků a také pravidelnou dopravou do sousední naméně atraktivního sousedního letoviska Agia Napa, kde můžete navštívit spoustu zajímavostí jako aquapark, který je tvořen v duchu antických památek, lunapark, staré město, muzeum a krásný starobylý klášter.

Patří také k vyhledávaným místům, stejně jako oblast Ayia Napa – pro své krásné pláže. Je to ráj pro milovníky vodních sportů, především windsurfingu a potápění, a to díky křišťálově čisté vodě. Protaras se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží Fig Tree Bay. Naleznete zde řadu obchodů, restaurací, barů a diskoték. Na předměstí je vršek s kostelem Ayios Ilias. Z tohoto místa je úžasný výhled na město a okolní krajinu. Transfer z letiště: cca 55 minut.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 30 termínů

Celkem 30 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000