crosssearch
Státní svátek - dne 28.09. a 29.09. bude naše kancelář mimo provoz. Zpět budeme v pondělí 02.10. Děkujeme za pochopení

Martinik Martinik

Martinik je kouskem Francie uprostřed Karibského moře. Místní gastronomie si svými lahůdkami a kvalitou nezadá s evropskou kulinářskou velmocí. Jazyková a kulturní blízkost Martiniku a Francie je patrná na každém kroku. Kromě toho naleznete na Martiniku samozřejmě také pohostinnost a pohodu typickou pro celou oblast Karibiku.

Evropané jsou vždy nadšeni ideálním spojením tradičního francouzského prostředí a exotické atmosféry karibského ostrova. Sopky Crabet a Mont Pellé, stejně jako tropický prales na severu ostrova a další krásy tohoto ostrova vás nepochybně okouzlí stejně jako před lety slavného francouzského malíře Paula Gauguina, který zachytil atmosféru Martiniku na svých světoznámých plátnech. Na Martiniku si každý najde to své. Máte-li rádi ruch velkoměsta, navštivte hlavní město Fort-de-France. Má 100 000 obyvatel a naleznete v něm moderní architekturu a ulice, ve kterých nakoupíte v buticích ty nejlepší francouzské značky. Vyznáváte-li raději klidné výlety, Martinik vás opět nezklame. Ne nadarmo se tomuto ostrovu říká ostrov květin.

Domorodci jsou zde přátelští, koupání bezpečné, nežijí zde žádná nebezpečná zvířata. Navíc je ostrov rájem pro jachtaře, potápěče, rybáře a milovníky volného koupání v moři. Pod hladinou se skrývá neskutečně pestrý podmořský život. Ostrov má velmi příjemné klima, neboť tropická vedra jsou mírněna celoročně vanoucími pasáty. Teploty kolísají mezi 22 a 30 stupni. Srážek je málo, výjimkou je krátké období mezi zářím a listopadem, kdy se nebe může zatáhnout a dají se očekávat krátké vydatné deště. Období dešťů však v pravém slova smyslu na Martiniku neexistuje.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000