crosssearch

Mexiko Mexiko - Cancún

Cancún je rušné turisty oblíbené místo s překrásným přilehlým ostrůvkem, plným písčitých pláží. Na první pohled je Cancún velkou metropolí s velkým středem města a zónou hotelů. Dalo by se však říci, že Cancúny jsou dva město a ostrov, dvě místa se společným jménem a historií. Pro většinu návštěvníku je však Cancún jen jeden, ten na moři. Znamená slávu a celému státu Quintana Roo vybojoval své místo na mapách. Na ostrově turisté nezabloudí. Je zde deser hlavních silnic a jen jedna z nich (Blvd Kukulcán) je delší než jeden kilometr. Ostrov je celkem 18 kilometrů dlouhý, s pevninou spojen dvěma mosty. Orientace je zde zjednodušena tím, že místní budovy nemají ani svá popísná čísla.

Jelikož většina z nich leží podél Blvd Kukulcán, jejich poloha je udávána v závislosti na vzdálenosti od této silnice. Na celém ostrově není ani turistické informační středisko, jen na místním letišti je přepážka, která je určená turistům a jejich dotazům. Po celém ostrově jsou však rozmístěny cestovní kanceláře a agentury, které mohou turisté také užít jako zdroj informací a rad. Banky na ostrově také nejsou, ale je zde mnoho směnáren a bankomatů.

Další informace

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000