crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Velký okruh Čínou

Poznávací zájezdy, Čína

9 dní letecky - mystérium Pekingu a okolí. Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Oběd v hotelu. Odpoledne fakultativně projížďka na rikšách - tzv. Hutong Tour nebo individuální volno na procházku městem či odpočinek. Celodenní prohlídka největšího náměstí na světě...

Konečná cena za osobu od: 81 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

9 dní letecky - mystérium Pekingu a okolí

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Sraz skupiny1,5 hodiny před plánovaným odletem. Odlet do Pekingu.

2. den PŘÍLET DO PEKINGU

Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Oběd v hotelu. Odpoledne fakultativně projížďka na rikšách - tzv. Hutong Tour nebo individuální volno na procházku městem či odpočinek.

3. den TCHIEN-AN-MEN, BEHAI PARK, WANG FU TI ROAD

Snídaně. Celodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men - náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Po obědě procházka Behai parkem s prohlídkou pagody, postaveném na ostrově uprostřed laguny. Procházka po Wang Fu Ti Road, nej­rušnější třídy moderního centra Pekingu s rušnými obchodními domy.

4. den ZAKÁZANÉ MĚSTO, CHRÁM NEBES

Snídaně. Celodenní prohlídka Zakázaného města - sídla panovníků dynastie Ming a Čching. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé Čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Večer pro zájemce fakultativně návštěva akrobatické show.

5. den CHRÁMY LAMA A KONFUCIA

Snídaně. Dopoledne prohlídka Svatyně Lama, jež je postavena a dekorována v tibetském stylu. Oběd v typické čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Konfuciova chrámu, zakladatele konfucianismu, který je v Číně dodnes velice uznávaným filozofickým směrem. Večer pro zájemce fakultativně návštěva pekingské opery.

6. den VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, HROBKY DYNASTIE MING

Snídaně. Celodenní výlet k Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6.000 km a lze ji zpozorovat i z vesmíru. Tato zeď, jež původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka hrobky panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).

7. den LETNÍ PALÁC, ZOO

Snídaně. Prohlídka Letního paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu - Mramorovou loď císařovny Cchi-s’ z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne přejezd do pekingské ZOO, kde uvidíte populární medvědy - pan­dy, symbol Číny. Večer fakultativně ochutnávka místní speciality - pekingské kachny.

8. den VOLNÝ DEN

Snídaně. Osobní volno na nákupy či fakultativní prohlídku dalších nenavštívených míst Pekingu.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000