crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Korsika - turistika a moře

Poznávací zájezdy, Francie

Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Program zájezdu:

1.den (pá): Odjezd z ČR do italského Livorna, nočním trajektem do BASTIE na Korsice.

2.den (so): Přejezd do Corte, ubytování v hotelu (2x na stejném místě). Odpoledne přejezd překrásným hornatým vnitrozemím do VIZZAVONY. Příjemná túra s koupáním v horách v ANGLICKÝCH KASKÁDÁCH. Večerní život v CORTE.

3.den (ne): Krátký přejezd do Tattone, lehká turistika k salaším TOLLA s báječným koupáním, vynikajícím sýrem a vínem, pro zájemce pohodová turistika k nejhezčím kaskádám Korsiky na řece MANGANELLO, nejzdatnější mají možnost výstupu na chatu PIETRA PIANA pod mohutným více než 2 500 metrů vysokým Monte Rotondo. Návrat do CORTE, prohlídka města.

4.den (po): Brzy ráno přejezd majestátním kaňonem řeky Golo do soutěsky SPELUNCA, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Pohodová turistika s možností koupání v kaskádách. Krátká zastávka ve vyhlášeném letovisku PORTO. Cestou navštívíme bizarní skály CALANCHE. Po krátké procházce touto pastvou pro oči se přesuneme do zátok u Propriana. Pozdě večer ubytování v kempu v bungalovech (5 nocí na stejném místě).

5.den (út): Koupání a pobyt u moře. Pro zájemce krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry a večerní návštěva nedalekého městečka PROPRIANO.

6.den (st): Středně náročná turistika v oblasti ZONZY – vrchol MONTE CALVA (1 377 m) s excelentní vyhlídkou, vodopád PISCIA DI GALLO - tzv. „čůrající kohoutek“, odpoledne koupání v moři.

7.den (čt): Výlet do BONIFACIA - prohlídka města, které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce nádherná projížďka lodí pod skalnatými útesy. Pohodová turistika po pobřežních útesech s překrásnými výhledy na město na skalách, až k majáku na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine (tam i zpět asi 12 km). Návrat navečer.

8.den (pá): Brzy ráno pohodová turistika pod siluetou skalních věží BAVELLA ke skalnímu oknu TROU DE LA BOMBE, pro zájemce s výstupem na PUNTA VELACO (1 483 m) s fantastickým výhledem na východní i západní pobřeží Korsiky. Odpoledne pobyt u moře.

9.den (so): Brzy ráno do BASTIE, prohlídka přístavního města. Odpoledním trajektem plavba do Itálie. Přejezd přes Itálii a Rakousko.

10.den (ne): Návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu klim. autobusem
* trajekty
* vstupní a výstupní poplatek
* pobytovou taxu
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování v bungalovech (1/2L ložnice)
* 2x hotel v Corte se snídaní
* povlečení

Fakultativně: (122 -01) 29.8. - 9.9. - Přesný program prodlouženého záj. najdete na str. 11.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000