crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Paleta z Dolomit a jezero Lago Di Garda

Poznávací zájezdy, Itálie

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti strmých skalních domů, malebné modřínové lesy v údolích a průzračná horská jezera s odrazem skalních štítů.

Program zájezdu:

1.den (st): Večer odjezd z ČR.

2.den (čt): Ráno nás přivítají jedinečné skalní útvary italských Alp - symbol Dolomit. Krátká procházka kolem nejromantičtějšího jezera Dolomit PRAGSER WILDSEE (1490 m.n.m.). Příjezd do turistického centra, olympijské CORTINY d´AMPEZZO - zastávka. Poté panoramatická trasa průsmyky PASSO FALZAREGO (2105 m.n.m.) a PASSO PORDOI (2242 m.n.m.) s výhledy na rozeklané vrcholky dolomitských velikánů a na nejvyšší vrchol Dolomit Marmoladu (3342m) směrem na BOLZANO – zastávka. Staré městské centrum s dominantou gotického dómu, archeologické muzeum se světoznámým 5000 let starým „ledovým mužem“, jenž byl objeven na tajícím ledovci roku 1991. Ve večerních hodinách ubytování v oblasti Lago di Garda. Nocleh v hotelu.

3.den (pá): Jezero LAGO DI GARDA. Po snídani výlet po trase: malebné SIRMIONE – pohádkový scaligerský hrad, který je téměř celý obklopený vodou. SALÓ – místo, odkud v letech 1943-45 řídil republiku B.Mussolini. Cesta podél západního pobřeží - přístavní městečko RIVA DEL GARDA – procházka městečkem s pěknou promenádou, poté historické ROVERETO – staré město se stavbami z 15.století jako vzpomínka na Benátskou republiku. Návrat na nocleh do hotelu.

4.den (so): Po snídani odjezd do města Romea a Julie – VERONY. Prohlídka náměstí a známé římské arény, místa konání proslulých operních představení. Odpoledne historické TRENTO – katedrála, staré město. V podvečer zastávka v BRESSANONE (Brixenu). Večer odjezd do ČR.

5.den (ne): V ranních hodinách návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autobusem
* 2x nocleh v hotelu (dvoulůžkové pokoje)
* 2x snídaně
* průvodce

Fakultativně: 2x večeře - 800 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000