crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Národní parky západní Kanady

Poznávací zájezdy, Kanada

Odlet z Prahy do Vancouveru. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program nebo orientační prohlídka města. Nocleh ve Vancouveru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Vancouveru. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program nebo orientační prohlídka města. Nocleh ve Vancouveru.

2. den KAMLOOPS - CLEARWATER

Odjezd do vnitrozemí zalesněnou oblastí v okolí řeky Fraser a místy, kudy procházela historie kanadské zlaté horečky. Příjezd do Kamloops, kde bývala obchodní stanice kožešinářské společnosti Hudson Bay. Nocleh na trase v oblasti Skalistých hor.

3. den ROCKIES – NP JASPER

Návštěva rezervace Mt. Robson s výletem pod nejvyšší horu kanadských Skalistých hor. Příjezd do NP Jasper, odpoledne výprava k jezeru Maligne s možností výpravné plavby (fakulta­tivně). Nocleh v Jasperu.

4. den NP JASPER – ATHABASKA

Cesta Národním parkem Jasper podél řeky Athabaska a Sunwapta po překrásné vysokohorské silnici se zastávkami u vodopádů. Pak nás čeká dobrodružná jízda speciálním vozidlem na ledovec Athabaska. Přejezd do národního parku Banff. Nocleh na trase.

5. den NP BANFF – LAKE LOUISE

Putování Národním parkem Banff. Zvlášť nezapomenutelná je vyhlídka na inkoustovou modř hladiny jezera Peyto. Také navštívíme jezera Louise a Moraine. Příjezd do Banffu s možností výletu lanovkou na Sulfur Mt. nebo koupání v termálních pramenech (fakultativně). Nocleh v Banffu.

6. den NP KOOTENAY – GOLDEN

Průjezd nádhernou trasou údolím řeky Bow s pěším výletem do kaňonu Johnston Canyon. Přejezd do Národního parku Kootenay, krátká túra k Paint Pots Později odpoledne se nabízí koupání v městečku Radium Hot Springs. Nocleh v Goldenu.

7. den NP YOHO – NP GLACIER

Návštěva přírodních krás Národního parku Yoho. Uvidíme kupříkladu Sma-ragdové jezírko, vodopády Takakkaw a také stavitelskou lahůdku tzv. spirálové tunely pod Průsmykem kopajícího koně. Přejezd do NP Glacier se zastávkou v průsmyku Rogers Pass a možností nenáročné vycházky mezi obří cedry a jedlovce. Nocleh v Revelstoke.

8. den MOUNT REVELSTOKE

Vyjížďka do rezervace Mt. Revelstoke k překrásným alpinským loukám. Pak projedeme pohořím Monashee přes průsmyk Eagle Pass a vydáme se do Vancouveru. Nocleh ve Vancouveru.

9. den VANCOUVER

Prohlídka města považovaného za jedno z nejkrásnějších na světě. Uvidíme čtvrť Gastown s parními hodinami, čínskou čtvrť, elegantní přístavní část a Science World – místo konání Světové výstavy Expo. Rovněž navštívíme městský park Stanley. Nocleh ve Vancouveru.

10. den ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště a odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000