crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

To nejlepší z Kuby

Poznávací zájezdy, Kuba

9/12 dní letecky - To nejlepší z Kuby. Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Havany (Varadera), transfer do hotelu Plaza v centru Havany, nocleh. Celodenní výlet autobusem do oblasti tabákových plantáží Viňales. Odjezd z...

Konečná cena za osobu od: 70 671 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

9/12 dní letecky - to nejlepší z Kuby

Program zájezdu:

1. den PRAHA - HAVANA (VARADERO)

Sraz skupiny na letišti Praha – Ruzyně 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Havany (Varadera), transfer do hotelu Plaza v centru Havany, nocleh.

2. den HAVANA

Snídaně. Celodenní prohlídka Havany. Prohlídka historického centra. Uvidíte havanskou pevnost, Capitol, náměstí Las Armas s koloniálními paláci, bývalý prezidentský palác, náměstí Revoluce, proslulou pobřežní promenádu Malecón, hřbitov Kryštofa Kolumba. Po obědě ve světoznámé restauraci Bodeguita del Medio si prohlédnete havanskou katedrálu a navštívíte muzeum kubánského rumu s ochutnávkou. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den VIŇALES, PIŇAR DEL RIO

Snídaně. Celodenní výlet autobusem do oblasti tabákových plantáží Viňales. Odjezd z Havany do města Piňar del Rio. Návštěva světoznámé továrny na výrobu doutníků s možností zakoupení kubánských doutníků. Pokračování do údolí Viňales, kde budete moci pozorovat práci místních dělníků na tabákových plantážích. Po prohlídce Zdi prehistorie (Mural de la Prehistoria) následuje oběd v typické místní restauraci, a poté návštěva jeskyně Indian Cave s plavbou podzemní řekou. Návrat zpět do Havany, nocleh v hotelu Plaza v Havaně.

4. den HAVANA - CIENFUEGOS

Snídaně. Přejezd krajinou s lány cukrové třtiny k jižnímu pobřeží Kuby do Cienfuegos, které se nachází v centrální části jižního pobřeží ostrova 250 km od Havany. Cestou zastávka na krokodýlí farmě, spojená s výletem lodí po laguně a návštěvou indiánské vesnice Guama. Po obědě v místní restauraci odjezd do Cienfuegos, města, založeného v r. 1819 francouzskými usedlíky, které si dodnes zachovalo francouzskou atmosféru. Během prohlídky centra města uvidíte akademii San Lorenzo a místní katedrálu Concepción. Ubytování a nocleh v hotelu Jagua v Cienfuegos.

5. den SIERRA DEL ESCAMBRAY’S

Snídaně. Celodenní výlet do horské oblasti Escambray’s. Během jízdy autobusem budete moci pozorovat kávové plantáže, které se táhnou po horských úbočích. Ze střediska Topes de Collantes následuje cesta nákladními automobily s pozorováním rozmanitých horských údolí. Možnost koupání v jezeře Poceta del Venador. Oběd v místní Casa de la Gallega. Po obědě volno. Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Los Helechos v Topes de Collantes.

6. den TRINIDAD

Snídaně. Odjezd do historického města Trinidad, v r. 1988 vyhlášeném Unescem světovým kulturním dědictvím, prohlídka města. Trinidad byl založen v 16. století, pyšní se řadou uměleckých galerií a je s Havanou považován za kulturní centrum Kuby. Po obědě odjezd do hotelu Ancon, ubytování, možnost vodních sportů, pobyt s All Inclusive. Nocleh.

7. den SANTA CLARA - VARADERO

Snídaně. Odjezd autobusem přes malebné Údolí cukrovarů, které bylo Unescem vyhlášeno místem světového dědictví. Zde se nacházejí dnes již nepoužívané cukrovary z 19. století a rozhledna Mirador. Příjezd do města Santa Clara. Prohlídka mauzolea a pomníku Che Guevary na náměstí revoluce a historického centra města. Po obědě přejezd do nejznámějšího střediska Kuby-Varadera. Ubytování ve vybraném hotelu.

8.(11.) den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Dopoledne volno na koupání, vodní sporty či nákup suvenýrů. Odpoledne transfer na letiště v Havaně a odlet do Prahy.

9.(12.) den PŘÍLET DO PRAHY

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000