crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Památky, pohoří a termální lázně Maďarska

Poznávací zájezdy, Maďarsko

Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska, kde se nalézají přírodní zajímavosti (nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky. Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na našem zájezdu poznáte jednu z nejzajímavějších částí Maďarska, kde se nalézají přírodní zajímavosti(nejvyšší pohoří Mátra, pohoří Bükk) i kulturní památky.Budete mít možnost vyzkoušet léčivé vody několika termálních lázní.

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): Návštěva královského zámku GÖDÖLLÖ - honosný barokní zámek, rezidence, která sloužila k odpočinku císaře Františka Josefa a královny Alžběty. Dojezd na ubytování do Egeru.

3.den (po): Prohlídka města Eger (město-muzeum maďarského baroka) - bazilika, minoritský kostel, radnice, minaret aj. Koupání v termálních lázních Egerszalók, proslavené horkým vřídlem.

4.den (út): Výlet do pohoří MÁTRA, nejvyšší hora Maďarska KÉKES (1 015 m).

5.den (st): MISKOLC - čilý střed města, jehož hlavní ulice si do určité míry zachovaly předválečný půvab; národní park Bukové hory, zříceniny hradu DIÓSGYOR (Královnin hrad), koupel v jeskynních lázních TAPOLCA. Atmosféra jeskyně, v níž přímo ze skal vyvěrá léčivá voda, zanechává v návštěvnících nezapomenutelný dojem.

6.den (čt): Národní park HORTOBÁGY (Pastýřské muzeum, Devítidírkový most, vahadlové studně), pozorování bílého rohatého dobytka, koupání v termálních lázních HAJDÚSZOBOSZLÓ.

7.den (pá): Budapešť - Gellértův vrch, hradní čtvrť (Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác), koupání v termálních lázních nebo muzea. V noci odjezd.

8.den (so): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autobusem
* průvodce
* 5x ubytování
* 5x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000