crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Anglie, Wales, Skotsko

Poznávací zájezdy, Velká Británie

Tento zájezd nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District, skotské hory, jezero Loch...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd nabízí zajímavý průřez Velkou Británií. Program zájezdu neopomíjí ani historické památky staré Anglie (Londýn, York, Chester, Salisbury aj.), hrady ve Walesu, přírodně lákavé oblasti (národní park Snowdonia, jezerní oblast Lake District, skotské hory, jezero Loch Ness, magické kamenné monolity Stonehenge aj.), ani zajímavá skotská města včetně jednoho z nejkrásnějších měst Evropy Edinburghu.

Program zájezdu:

1.den (so): Odjezd z Prahy v ranních hodinách.

2.den (ne): Prohlídka LONDÝNA - Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Hyde Park aj. Nocleh v hotelu F1.

3.den (po): YORK - působivé historické město. Impozantní katedrála, kostel archanděla Michaela, zajímavé ulice se středověkými domy. Zastávka u HADRIANOVA VALU - památka na římskou vládu na ostrově. Příjezd do Skotska.

4.den (út): Okruh po skotské vrchovině. Zastávka v pohádkové vesničce LUSS ležící na břehu jednoho z nejkrásnějších jezer Skotska LOCH LOMOND. Průjezd pohořím Grampian a přes vřesoviště RANNOCH MOOR a fascinujícím údolím GLEN COE s krásnými přírodními scenériemi. Turistické středisko FORT WILLIAM ležící na břehu mořského zálivu, který se hluboce zařezává do skotské pevniny. Procházka údolím GLEN NEVIS pod nejvyšší horou Skotska BEN NEVIS s pěknými pohledy na zelené údolí a skalnaté vrcholky. Ruiny hradu URQUHART, ze kterého je nádherný rozhled na jezero LOCH NESS.

5.den (st): EDINBURGH - metropole Skotska považovaná za jedno z nejkrásněji položených měst. Dominantní hrad, katedrála, Princess Street aj. Návštěva středověkého městečka s hradem STIRLING. Podvečerní návštěva univerzitního městečka na pobřeží Severního moře - ST. ANDREWS.

6.den (čt): Zastávka v GRETNA GREEN, vesnička s kovárnou proslulou pořádáním skotských svateb.Návštěva přírodně zajímavé jezerní oblasti LAKE DISTRICT. Turistické středisko KESWICK se zajímavými zelenými domy je položeno na břehu nejkrásnějšího jezera oblasti Derwenwater.Vyhlídková jízda podél největšího jezera Windermere.Večerní LIVERPOOL - návštěva míst spojených se skupinou Beatles (Penny Lane, Strawbery Fields, Cavern Club).

7.den (pá): Návštěva národního parku SNOWDONIA s krásnými jezery a nejvyšší horou Walesu Snowdon. Hrad CAERNARFON patřící k nejlépe dochovaným hradům v Evropě, na kterém byl roku 1969 korunován princ Charles Princem z Walesu. CONWY - městečko, ve kterém zaujmou dochované hradby, malé rybářské domky a především mohutný hrad postavený králem Eduardem I. CHESTER - jedno z nejzachovalejších historických měst v Anglii.

8.den (so): STONEHENGE - prehistorická kamenná svatyně. SALISBURY - městečko se světoznámou katedrálou. BRIGHTON - mezinárodní přímořské lázně s exotickou budovou Královského pavilonu. Trajekt na pevninu.

9.den (ne): KOLÍN NAD RÝNEM - devítihodinová prohlídka města - románská bazilika sv. Martina, gotická katedrála, římská věž z 1.stol.n.l. a další významné památky. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách až ranních hodinách.

Ubytování: v hotelu F1 (dvoulůžkové pokoje)

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem ( * u termínu 17.5. - 25.5. doprava lůžkovým autobusem)
* přejezd La Manche
* průvodce
* 6x ubytování

Cena nezahrnuje:  6x snídaně (příplatek: 900 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000