crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Apolafsi

Řecko, Kefalonie (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Apolafsi stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1,5 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem je písečná pláž, která však není...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apolafsi

Apolafsi hotel stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1,5 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem je písečná pláž, která však není upravována.

Vybavení hotelu

hotel Apolafsi má restauraci, která je vyhlášena svojí výbornou tradiční řeckou kuchyní. Bar je otevřený po celý den. Hostům je k dispozici i telefonní přístroj na kartu, sejf a internetové připojení (za poplatek). U hotelového bazénu, který je největší v Lixouri, můžete využívat slunečníky a lehátka zdarma.

Ubytování

jednoduché, menší dvoulůžkové pokoje mají překrásný výhled na moře. Pokoje jsou nad tavernou a jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem, ledničkou a klimatizací.

Stravování

polopenze je podávána v typické řecké taverně s okouzlujícím výhledem na moře a na vzdálené vrcholky hor. Servírovaná rozšířená kontinentální snídaně a večeře - výběr z jídelního lístku.

Hodnocení

příjemná rodinná atmosféra a kompletní servis jsou největší předností tohoto ubytování. Klidné prostředí v Apolafsi občas naruší pořádání krátkodobých místních slavností (svateb a křtin), které však mohou být i pro ostatní hosty hotelu velmi zajímavé.

Vzdálenost od malé pláže: cca 120 m.

Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1 km.

Vzdálenost od Lixouri: cca 1 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000