crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sofia

Řecko, Kefalonie (zobrazit na mapě) mapa

Sofia moderní jednopatrová vilka leží v osadě XI nedaleko vyhlášené pláže s modrou vlajkou EU. V okolí jsou další 3 vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

moderní jednopatrová vilka leží v osadě XI nedaleko vyhlášené pláže s modrou vlajkou EU. V okolí jsou další 3 vilky, které patří stejnému majiteli. Jsou rozmístěny v dostatečné vzdálenosti tak, aby klientům zůstalo zachováno soukromí.

Ubytování

v přízemí vilky jsou 3 dobře zařízená dvoulůžková studia a 1 jednolůžkové studio, které jediné nemá přímý výhled na moře. V 1. patře jsou 2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový apartmán s prostornými balkóny, odkud je nádherný výhled na moře. Apartmány jsou mezonetového typu. V patře je ložnice s 1 nebo se 2 lůžky a v přízemí jsou další 2 lůžka a kuchyňský kout. Součástí každého studia a apartmánu jesprcha, WC, balkón nebo terasa a kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizace. Majitel ubytování provozuje malý obchod, kde je možné si objednat základní potraviny. K ubytování patří bazén, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, a 2 venkovní terasy s příjemným posezením. Na zahradě je malé dětské hřiště a prostor pro grilování.

Hodnocení

blízkost krásného koupání a kvalitní ubytování bude vyhovovat především těm, kteří dávají přednost pobytu v přírodě.

Nádherné okolí doslova vybízí k pronájmu dopravních prostředků - využijte speciální nabídky Viamare pro tuto oblast.

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000