crosssearch

OMEZENÍ PROVOZU

V týdnu od 06.12. do 13.12.2023 bude náš provoz omezen a kancelář v Brně uzavřena.

Internetové poptávky se budeme snažit vyřizovat průběžně a na písemné dotazy budeme reagovat normálně bez zpoždění.
Děkujeme za pochopení

Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Bali Beach

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný menší hotelový areál Bali Beachtvoří hlavní budova a několik dalších budov, vystavěných panoramaticky ve stráni s překrásným výhledem přímo u písčité pláže. Centrum leto viska s malebným přístavem a různými obchody, tavernami, kavárnami, bary, bankomaty cca 150 m od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Bali Beach

příjemný menší hotelový areál tvoří hlavní budova a několik dalších budov, vystavěných panoramaticky ve stráni s překrásným výhledem přímo u písčité pláže. Centrum leto viska s malebným přístavem a různými obchody, tavernami, kavárnami, bary, bankomaty cca 150 m od hotelu, zastávka autobusu pro spojení do okolních letovisek cca 1, 5 km od hotelu. Svou panoramatickou polohou a přístupem k pláži (sestup po schodech) není hotel vhodný pro klienty s omezenou pohyblivostí a s problémy s chůzí.

Vybavení hotelu

recepce s SAT/TV koutkem, lobby bar, bar na pláži, pool-snack bar, zahradní snack bar, hlavní restaurace, bazén se sladkou vodou, stolní tenis. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, internet, biliár, videohry, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje jsou umístěny v několika budovách, vybaveny individuální klimatizací, ledničkou, SAT/TV, hudebním kanálem, telefonem, vysoušečem vlasů, vlastním sociálním zařízením a balkonem nebo terasou.

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku.

All inclusive

plná penze formou bufetu, snídaně (07.30–09.30 hod.), oběd (12.30–14.30 hod.), večeře (19.00 – 21.00 hod.), různé druhy občerstvení v snack - pool barech, zahradním baru (11.00–15.30 hod.), zmrzlina pro děti (12.00–15.30 hod.), filtrovaná káva, čaj, pečivo (15.30–17.00 hod.). Během obědů a večeří pivo, víno, ovocný džus a nealkoholické nápoje. Vybrané alkoholické(ouzo, raki, brandy, vodka, rum, koktejly dne) a nealkoholické nápoje místní výroby v snack barech, zahradním baru (10.30–23.00 hod.). Program all inclusive se nečerpá v baru na pláži a v lobby baru.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000