crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Bali Village

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Bali Villag,V příjemném prostředí tohoto hotelu umístěného v zálivu malebného letoviska Bali máte možnost strávit pohodovou dovolenou, jak koupáním na písčitých plážích, šnorchlováním u blízkých útesů, tak večerními procházkami do nedalekého centra, kde naleznete mnoho...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bali Village

V příjemném prostředí tohoto hotelu umístěného v zálivu malebného letoviska Bali máte možnost strávit pohodovou dovolenou, jak koupáním na písčitých plážích, šnorchlováním u blízkých útesů, tak večerními procházkami do nedalekého centra, kde naleznete mnoho stylových restaurací, kaváren a barů, i přesto, že oproti jiným letoviskům je zde více klidu a soukromí.

Příjemný hotel, umístěný v zálivu malebného letoviska Bali, se nachází přímo nad hotelem Bali Beach. Doporučujeme všem klientům, kteří upřednostňují ubytování v menším hotelu v malebném letovisku, kterým Bali bezesporu je.

Ubytování

příjemně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti jsou umístěny v několika budovách Village hotelu (přes silnici naproti hotelu Bali Beach­), všechny pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, ledničkou, SAT/TV s hudebním kanálem, telefonem, vysoušečem vlasů, vlastní koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.

Letovisko: západní Kréta

All inclusive

Plná penze formou bufetu, snídaně (07.30 - 09.30 hodin), oběd (12.30 - 14.30 hodin), večeře (19.00 - 21.00 hodin), různé druhy občerstvení v snack - pool barech, zahradním baru (11.00 - 15.30 hodin), zmrzlina pro děti (12.00 - 15.30 hodin) , filtrovaná káva, čaj, pečivo (15.30 - 17.00 hodin) .

Během obědů a večeří pivo, víno, ovocný džus a nealkoholické nápoje. Vybrané alkoholické (ouzo, raki, brandy, vodka, rum, koktejly dne) a nealkoholické nápojů místní výroby v snack barech, zahradním baru (10.30 - 23.00 hodin).

Program all inclusive se nečerpá v baru na pláži a v lobby baru. Společná restaurace pro oba hotely v hotelu Bali Beach. Zahradní bar, lobby bar. Snack - pool bary v obou částech hotelu.

Internetové stránky hotelu  www.balibeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000