crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Lisa Mari

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Menší hotel Lisa Mari skládající se z několika budov je vzdálen cca 800 m od centra letoviska Bali na severním pobřeží Kréty. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Z Bali můžete podnikat individuální výlety do města Rethymno (cca 30 km) a do hlavního města Heraklion...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lisa Mari

 

Menší hotelový komplex Lisa Mari skládající se z několika budov je vzdálen cca 800 m od centra letoviska Bali na severním pobřeží Kréty. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Z Bali můžete podnikat individuální výlety do města Rethymno (cca 30 km) a do hlavního města Heraklion (cca 50 km), kam jezdí pravidelné autobusové linky.

VYBAVENÍ 

Recepce, restaurace s výhledem na moře, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), pool bar a snack bar.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), TV, telefonem, rádiem, lednicí, klimatizací (červenec - srpen) a balkonem.

STRAVOVÁNÍ

Formou all inclusive.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: Snídaně (7:30-9:30), obědy (13:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Káva, lehký snack a zmrzlina (17:30-18:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00-22:00). Nápoje z čerstvého ovoce a importované nápoje jsou za poplatek. Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna.

PLÁŽ

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m od hotelu Lisa Mari.  Vodní sporty za poplatek. Možnost využití i dalších písečných a skalnatých pláží v blízkých zálivech.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000