crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Maravel Land

Řecko, Kréta (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex Maravel Landje vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Do cca 6 km vzdáleného Rethymnonu je dobré spojení linkovým autobusem. V okolí se nacházejí minimarket, kavárny a taverny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Do cca 6 km vzdáleného Rethymnonu je dobré spojení linkovým autobusem. V okolí se nacházejí minimarket, kavárny a taverny.

Maravel Land hotel

Přímo na oblázkovo – písečné pláži, město Rethymnon cca 6 km. Pro dopravu je možné využít linkových autobusů. Zastávka přibližně 30 m. 

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 63 pokoji, které jsou rozděleny do 4 budov. V první budově naleznete recepci s internetovým koutkem, v poslední budově potom společenskou místnost se satelitní TV, restauraci a bar. V zahradě se nachází bazén s vestavěným bazénem pro děti. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek. Hřiště. Na pláži se nachází Snack bar s terasou.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A/3A): Účelně zařízené s vanou, WC, fénem, telefonem, kabelovou TV s hotelovým programem, rádiem, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Strana do krajiny. Možnost rezervace pokojů s balkonem a bočním výhledem na moře (1B/2B/3B), jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2A/3A).

Rodinné pokoje (2C/3C/4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, 50 m2, vana, sprcha, balkon, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (2A/3A).

Zábava

1x týdně dle počasí řecký večer nebo diskotéka (v hotelu Maravel Sky).

Sport

Za poplatek: masáže, stolní tenis, biliár, tenis (v hotelu Maravel Sky), vodní sporty na pláži (asi 200 m)

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště. Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

All Inclusive

Při all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 23:00 hod. Káva, čaj a pečivo během odpoledne v baru na pláži.1 den dopředu je možné objednat pozdní večeře (od 22:00 do 24:00 hod.)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000