crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Fantasy

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Velmi příjemný rodinný hotel sestávající z několika budov se nachází v klidné poloze cca 900 m od centra Kolymbie a cca 1500 m od písečno-oblázkové pláže. V centru městečka najdete řecké taverny, bary a obchody. Hotel vhodný pro strávení klidné dovolené.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řecko, Rhodos

FANTASY *** , oblast Kolymbia

Poloha

Velmi příjemný rodinný hotel sestávající z několika budov se nachází v klidné poloze cca 900 m od centra Kolymbie a cca 1500 m od písečno-oblázkové pláže. V centru městečka najdete řecké taverny, bary a obchody.

Naše mínění

Hotel vhodný pro strávení klidné dovolené.

Vybavení

Recepce, koutek na posezení s TV, restaurace, snack bar, venkovní terasa. V malé zahradě se nachází bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž

Jedna z nejhezčích pláží ostrova – Kolym-bia (písečno-oblázková) je vzdálena cca 1500 m. Oblázková pláž Afandou je vzdálena cca 1200 m.

Ubytování

Útulně zařízené, vzdušné pokoje mají koupelnu/WC, telefon, vysoušeč vlasů, TV a lednici, balkon nebo terasu. Individuální klimatizace a trezor na vyžádání za poplatek.

Stravování

Viz program all inclusive.

Zábava

Možnost návštěvy barů, taveren a obchodů v centru střediska Kolymbia.

Program All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – káva se zákuskem 16:00–18:00 hod. – nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno, ouzo, brandy) v baru u bazénu 11:00–24:00 hod.

Platební karty

VISA, EC/MC

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000