crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Lindian Village

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní resort je postavený u idylické soukromé pláže v jihovýchodní části Rhodosu nedaleko vesničky Lardos. Domky s prvky řecké vesnice jsou zasazeny v udržované zahradě s exotickými květinami a stromy, typickými pro tuto oblast Rhodosu. Hlavní město je vzdáleno 54 kilometrů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní resort je postavený u idylické soukromé pláže v jihovýchodní části Rhodosu nedaleko vesničky Lardos. Domky s prvky řecké vesnice jsou zasazeny v udržované zahradě s exotickými květinami a stromy, typickými pro tuto oblast Rhodosu. Hlavní město je vzdáleno 54 kilometrů, městečko Lindos 8 kilometrů.

vybavení

Hotelový komplex je vystaven ve stylu klasické ostrovní architektury a zajišťuje ubytování vysokého standardu. Součástí propojených bazénů se sluneční terasou, lehátky a slunečníky, je příjemný bar. Pro děti je v zahradě dětský koutek a hřiště pro různé aktivity. Kromě pool baru má resort i plážový bar, disco bar a centrální bar s klasickou živou hudbou. Na večeři si můžete zajít do jedné z pěti restaurací specializovaných na mezinárodní i řeckou kuchyni. Je zde také nákupní centrum se zlatnictvím, obchody se suvenýry a dárky, hračkami a oblečením.

Na krásné pláži se vzrostlými stromy jsou za poplatek široké možnosti vodních sportů pod odborným dohledem profesionálů včetně windsurfingu, plavby na kánoi a plachtění. Během svého pobytu se můžete věnovat také tenisu nebo jízdě na koni. Příznivcům golfu je určena nabídka klubu Afandou, který je vzdálen asi 30 kilometrů od hotelu.

Léčebné a relaxační pobyty

V relaxačním centru jsou lázně se širokým výběrem hydroterapií a masáží, které provádí zkušený personál s použitím řeckých přírodních produktů jako je olivový olej, levandule, tymián nebo med. K dispozici je rovněž sauna a venkovní posilovna.

Ubytování

Komfortně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, DVD, rádio, minibar, trezor, balkon nebo terasa. Možnost připojení k internetu pro klienty, kteří s sebou mají vlastní notebook. Kromě standardních pokojů jsou k dispozici také suity s jacuzzi a se soukromými bazény v hezky upravené zahradě s kvetoucími keři.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří.

Internetové stránky hotelu: www.lindianvillage.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000