crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Dakis

Řecko, Zakynthos (zobrazit na mapě) mapa

Pěkná vilka Dakis s malými sedlovými stříškami stojí na vršku nad malým přístavem v Limni Keri a nad místní pláží. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete zkratkou po schodech okolo domu Panorama.

Konečná cena za osobu od: 14 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dakis studia

pěkná vilka s malými sedlovými stříškami stojí na vršku nad malým přístavem v Limni Keri a nad místní pláží. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete zkratkou po schodech okolo domu Panorama.

Ubytování

standardně vybavená studia jsou v 1. patře a nová moderně vybavená studia jsou ve 2. patře. Součástí vybavení je sprcha, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón, klimatizace (za příplatek) nebo stropní větrák. Ze všech pokojů je výhled na moře, v 1. patře je výhled značně omezený, zastíněný olivovým sadem. Před domem je velmi příjemné posezení u velkého stolu mezi květinami a bylinkami. Majitelé se vzorně starají o své hosty.

Hodnocení

ubytování obklopené zahradami ve dvou rozdílných kategoriích s výhledem na moře, velmi blízko centra a pláže, v klidném prostředí a s velmi příjemnými majiteli.

Vzdálenost od pláže: cca 100 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000