crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Dionysia

Řecko, Zakynthos (zobrazit na mapě) mapa

Nová vilka stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi. Je postavená doslova v olivovém sadu. Pozemek je ohraničen zídkou a na zahradě před domem je příjemné posezení a venkovní grill. Nedaleko vilky je malá oblázková pláž.

Konečná cena za osobu od: 19 035 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová vilka stojí nedaleko cesty, která vede z Xehoriati do Amoudi. Je postavená doslova v olivovém sadu. Pozemek je ohraničen zídkou a na zahradě před domem je příjemné posezení a venkovní grill. Nedaleko vilky je malá oblázková pláž. Další pěkné možnosti koupání jsou v Amoudi nebo v Xehoriati. Zde jsou také obchody a taverny. Na obě místa se dostanete příjemnou procházkou mezi olivovými sady.

Ubytování: ve vile jsou 3 krásná a prostorná studia s nádhernými velkými terasami, které směřují k moři. Z teras je omezený výhled na moře zastíněný zelení. Ve studiích jsou vždy 2 lůžka částečně oddělená od obývací části (prostor však není uzavřen), kde je rozkládací gauč (další 2 lůžka). Studia jsou vzdušná a mají 2 východy na terasu. Jsou vybavena vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací.

Hodnocení: krásné nové ubytování s dobrým dosahem pláží, na půl cesty mezi vesničkami Amoudi a Xehoriati.

Vzdálenost od malé pláže: cca 150 m.

Vzdálenost od pláže v Amoudi: cca 750 m.

Vzdálenost od pláže v Xehoriati: cca 450 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000