crosssearch

Reunion Reunion

Malý kousek Francie uprostřed Indického oceánu – to je ostrov Reunion. Odlehlý konec světa, nezničený komerční turistikou,si stále udržuje své kouzlo a poklidnou koloniální atmosféru starých časů. Ostrov je  díky své působivé krajině, sopečným útvarům a příjemnému klimatu často přirovnáván k Havajským ostrovům. Nejcennějším klenotem ostrova jsou hory,jejich výška dosahuje více než 3000 metrů. Překrásné scenerie s úchvatnými výhledy, hlubokými údolími a strmými svahy vás určitě nadchnou. Členitý reliéf ostrova umožňuje bohaté sportovní vyžití, horskou cyklistikou počínaje a pěší turistikou konče. Ideální podmínky jsou zde také pro rafting a canyoning. K nezapomenutelným zážitkům bude určitě patřit výlet k vulkánům,jejichž tajemná krása bere dech. Největší turistickou atrakcí je bezesporu dosud činný vulkán Piton de la Fournaise. Ostrov překypuje kontrasty,na malém území se střídá zcela rozmanitá krajina. Bujná vegetace přechází v měsíční krajinu La Plaine des Sables,aby se u moře mohla přeměnit v písečné pláže. Reunion fascinuje všechny milovníky květin. Spatříte několik druhů palem, divoké orchideje a sami poznáte,že nejraději mají reunionskou květenu místní obyvatelé. Okolí všech jejich domů a místní parky jsou zaplaveny koberci barevných a voňavých květů. Ve vysokých horách narazíte na roztodivné druhy ptactva.

Ostrov Réunion leží v Indickém oceánu jihovýchodně od Mauritia a přibližně 700 km od Madagaskaru. Mezi největší lákadla ostrova patří pěkné pláže, nádherný podmořský svět, nádherné hory, vulkány – 3 068 m vysoký Piton des Nieges, nebo činný vulkán Piston de La Fourmaise 2 630 m. Ostrov Réunion doporučujeme především sportovně založeným lidem.

Výlety: botanická zahrada, sopka Piston de La Fourmaise, pronájem auta, výlet lodí, prohlídka ostrova z vrtulníku či let ultralightem, rybaření, kanoing, parasailing.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000