crosssearch

Seychely Seychely

Seychelské souostroví leží západně od Madagaskaru a je tvořeno 115 ostrovy,které jsou rozptýleny v Indickém oceánu. Největším z nich je ostrov Mahé s pravděpodobně nejmenším hlavním městem světa. Metropole pojmenovaná po britské panovnici Victorii se pyšní typickými trhy s rybami, zeleninou a květinami. Mahé spojuje romantickou dovolenou na opuštěné pláži s možností návštěvy městečka s jeho vyhlášenou atmosférou. Přibližně 15 minut letu je od Mahé vzdálen druhý největší ostrov  Seychel, Praslin, který je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu civilizace. Milovníci potápění si zde užijí pestrobarevné divadlo,které tvoří bohatá podmořská flóra a fauna. Nejsou zde žádná rušná centra, pouze několik menších osad. V překrásném prostředí mezi plážemi a kopci ostrova se nachází 18jamkové golfové hřiště Lemuria Championship Course. Za nejkrásnější ostrov Seychel je právem považován La Digue. Bizarní skaliska obdivuhodných tvarů, palmové háje a teplé moře tvoří nádhernou kulisu. Na La Digue je možné si udělat i výlet z půlhodiny vzdáleného Praslinu. Pokud chcete strávit dovolenou v romantickém prostředí opuštěného ostrova, vyberte si pobyt na některém z menších seychelských ostrůvků, například na St. Anne Resort či na St. Denis.

Seychely se nachází v Indickém oceánu 1 600 km východně od Afriky. Seychely tvoří 101 ostrůvků, které dvojího původu, velké ostrovy jako Mahé, Praslin a La Digue jsou granitového původy, druhá skupina ostrovů jsou korálového původu, mezi které patří souostroví Amiranty, Coetivy či Providence.

Jsou zde krásné pláže s bílým pískem a žulovými balvany, palmové háje, průzračná křišťálová voda, tropické moře s bohatým podmořským životem. Na ostrovech se vyskytuje několik endemických rostlin a živočichů z nichž nejznámější je kokosová palma s největším ořechem, či nejdéle žijící želvy na světě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 31 termínů

Celkem 31 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000