crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Club Cala Mandía

Španělsko, Mallorca

V zátoce Cala Mandía, turistické středisko Porto Cristo vzdálené 4 km. Rozsáhlý rušnější komplex, který doporučujeme pro klienty vyhledávající velké množství sportovních aktivit a program all inclusive.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Španělsko, Mallorca

INSOTEL CLUB CALA MANDIA **** , oblast Cala Mandía

Poloha

V zátoce Cala Mandía, turistické středisko Porto Cristo vzdálené 4 km.

Naše mínění

Rozsáhlý rušnější komplex Club Cala Mandía, který doporučujeme pro klienty vyhledávající velké množství sportovních aktivit a program all inclusive.

Vybavení

Rozsáhlý komplex, který se skládá z několika bloků, v hlavní budově vstupní hala s recepcí, internetová místnost, butik, minimarket, konferenční prostory, nekuřácká restaurace, pizzerie a´ la carte, gril restaurant a´ la carte. Čtyři venkovní bazény, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Beauty a fitness centrum – kosmetika, masáže, lymfatické masáže, kadeřnictví.

Pláž

Písečná pláž Cala Mandía vzdálená 300–800 m, záleží, v jaké části komplexu jsou klienti ubytováni. Bezproblémový vstup do vody.

Ubytování

Apartmá s koupelnou/WC s vysoušečem vlasů, klimatizace (individuální), oddělená ložnice, obývací místnost se dvěma pohovkami, telefon s přímou volbou, TV/sat., hudební kanály, trezor, kuchyňský kout s ledničkou, terasa nebo balkon.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Ve-čeře zahrnují nápoje – víno, pivo, limonády, voda. Možnost dokoupení programu all inclusive. Očeká-váno oblečení přiměřené vyšší kategorii hotelu.

Sportovní nabídka

Bez poplatků – půjčovna horských kol, 8 tenisových kurtů, fotbalové hřiště (umělý trávník), 2 squashové kurty, lukostřelba, střelba, volejbal, basketbal, badminton, stolní tenis, aerobik, fitness centrum s vnitřním bazénem, saunou, jacuzzi a tělocvičnou.

Zábava

Hotel pořádá různé denní i večerní animační programy.

Pro děti

Babyclub (2–3 roky), miniclub (4–6 let), maxiclub (7–12 let), teenagerclub (13–16 let), dětské hřiště, dětský bazén, možnost půjčení dětských horských kol, různé dětské animační programy, možné je také hlídání dětí (za poplatek).

Program All inclusive

– snídaně, obědy a večeře formou bufetu, možnost i ve venkovních restauracích – nápoje k hlavním jídlům (stolní víno, pivo, voda, limonády) – možnost pozdní kontinentální snídaně do 11:30 hodin – snack 10:30–18:00 hod. – teplé i studené pokrmy – alkoholické nápoje, koktejly, pivo, víno na barech 10:30–23:30 hod. – káva, čaj, zákusky, zmrzlina 10:30–18:00 hod. – široká nabídka sportů, 1 skupinová lekce tenisu, 1 lekce potápění v bazénu

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, MAESTRO

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000