crosssearch

Spojené Arabské Emiráty Spojené Arabské Emiráty - Fujairah

Emirát Fujairah je jedním ze tří malých emirátů, kde se znatelně projevují dějiny v podobně krásného starého města s pevností a moderního města s luxusními hotely. Fujairah leží na úpatí pohoří „Hajar“ a na východním pobřeží je nejkrásnějším emirátem s dlouhými plážemi a ideálními podmínkami k potápění a šnorchlování.

Emirát zaujímá tzv. Východní pobřeží a omývají ho vody Ománského zálivu patřící k Indickému oceánu. Od ostatních emirátů jej odděluje pás vysokých Hajarských hor. Společně s emirátem Ras Al Khaimah patří k nejkrásnějším místům Spojených Arabských Emirátů – nádherné a čisté moře lemované bílým pásem pláží přechází do vysokých horských štítů, v některých částech pobřeží spadají vysoké hory přímo do moře.

Naleznete zde zelené úrodné plochy, vodopády a prameny. Nejznámějšími jsou minerální léčivé prameny Madhab a Gamour Springs. Nenechte si ujít návštěvu hlavního města, které v sobě spojuje luxusní budovy pulzujícího moderního města s ospalou historickou částí, které vévodí stará pevnost.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000