crosssearch

Spojené Arabské Emiráty Spojené Arabské Emiráty - Sharjah

Sharjah je třetí největší z Emirátů, má moderní vzhled podobně jako Dubaj, není ovšem tak liberální, i v mezinárodních hotelích zde nedostanete alkohol a uvidíte zde více zahalených žen než v Dubaji. Pobyt v Sharjah je levnější, za zábavou je možné vyrazit do Dubaje.

Sharjah díky své centrální poloze sousedí se všemi 6 emiráty, plochou i počtem obyvatel je na třetím místě. Emirát provází na jedné straně pověst kulturního centra Spojených Arabských Emirátů – naleznete zde množství muzeí a galerií, na straně druhé pak přísné dodržování islámských tradic – jako jediný emirát přísně dbá na absolutní zákaz prodeje alkoholu. Stejnojmenné hlavní město je zaklíněno při pobřeží Perského zálivu a tvoří velkou městskou aglomeraci s Dubají na jihu a Ajmanem na severu. Laguna se směrem do vnitrozemí rozšiřuje a vytváří jezero obklopené zelení – oblíbené místo k relaxaci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000