crosssearch

Švýcarsko Švýcarsko

Švýcarsko je jedinečnou horskou zemí s velmi rozmanitou přírodní i kulturní nabídkou. Známé je především svými finančními ústavy, vynikajícím sýrem a čokoládou, hodinářským průmyslem, překrásnou krajinou a skvělým dopravním systémem. Vzhledem k centrální poloze Švýcarska, je zde počasí ovlivňováno čtyřmi hlavními evropskými oblastmi a počasí je zde tedy v jednotlivých oblastech velmi odlišné.

Na mnoha místech ve Švýcarsku žíjí ještě lidé v symbióze s přírodou, překrásná krajina je zde po generace zemědělci využívána a opečovávána s citem a láskou. Tito lidé ve svých horách vyrostli a znají tady vše. Poznají každou houbu, rozumí řečí svišťů. Strávit s nimi jeden všední den je opravdový zážitek.

Tajuplné slatě, divoké vodopády, rozeklané skály, šťavnaté horské louky bohatě zdobené květinami. Původní hotýlky bez luxusu s o to větším šarmem a charismatem nabízejí víc než jen ubytování. Nutí nás nadechnout se a obdivovat všechny ty malé věci, které Švýcarsko činí tak jedinečným a velkolepým.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Vybrané destinace
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000