crosssearch

Thajsko Thajsko - Ko Samui

Ostrov nacházející se v západní části Siamského zálivu je dle našeho názoru nejkrásnější ostrov Thajska, naleznete zde krásné pláže s bílým pískem, nádherné palmové háje, místa kde nepotkáte davy turistů, hotely a dobrou úrovní služeb. Tento ostrov doporučujeme hlavně romantikům toužícím poznávat ne zcela objevené pláže.

Idylický ostrov kokosových palem je tajným tipem pro nenucenou dovolenou u moře v půvabném prostředí. Ostrov je vzdálen hodinu a půl letu na jih od Bangkoku. Do poloviny osmdesátých let byl znám jen pár nezávislým cestovatelům, dnes jeho krásy objevuje stále větší počet návštěvníků. Krajina je krásná a půvabná: nekonečné palmové háje, osamělé pláže, bizarní skalní útvary a malé osady. Přímo u pláží Lamai a Chaweng byly v posledních letech vystavěny luxusní hotely v thajském stylu a vzniklo nemálo restaurací s mořskými specialitami, malé bary a obchody. Dovolená na Ko Samui je srovnávána s pobytem na Seychelských ostrovech.

Další informace:

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000