crosssearch

Tunisko Tunisko - Hammamet

63 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Tuniska leží v zálivu Cap Bon oblíbený cíl mnoha turistů, město zvané Hammamet. Kromě exotického starého města zvaného Medina a úzkých uliček plných různých obchodů, vyrostlo na krásném písečném pobřeží mnoho hotelů obklopených parky plnými eukaliptů a palem. Dnes v Hammametu žije více jak 50 tisíc místních obyvatel, z nichž mnozí pracují v turistickém ruchu. Hammamet si oblíbilo mnoho známých osobností, mezi nejznámějšími například Oskar Wilde, Guy de Maupassant či Gustav Flaubert, známá je luxusní vila rumunského šlechtice Georgese Sébastiana postavená v typicky arabském stylu, která je dnes kulturním střediskem Hammametu. Jistě si toto exotické místo oblíbíte i vy. Vzdálenost z letiště v Monastiru 95 km, od letiště v Tunisu 65 km.

Hammamet

Kdysi nevýznamný rybářský přístav, který se postupem času stal jedním z hlavních přímořských letovisek země. Je to skutečné prázdninové středisko se vším všudy. Jsou zde rozlehlé písečné pláže, křišťálově čisté moře, nebe bez mráčku, moderní hotely s evropským komfortem a krásnými zahradami. Nelze opomenout také dobré nákupní možnosti, kavárny, restaurace a typické arabské Staré město – Medina. Město, které leží 65 km jihovýchodně od Tunisu na konci poloostrova Cap Bon, bylo založeno před cca 500 lety. Městské hradby a Velká mešita jsou svědky tohoto historického období.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000