crosssearch

Tunisko Tunisko - Monastir

Malebný přístav se 100 obyvateli se chlubí krásným palácem a Mauzoleem s osmihraným minaretem a kopulemi, v přístavu kotví jachty a ve staré čtvrti Charaga najdete mnoho zajímavých památek, které na každého Evropana působí exoticky. Mezi Monastirem a Sousse bylo v poslední době postaveno několik moderních hotelových komplexů přímo u krásné nepřeplněné písečné pláže, které sem lákají turisty z celého světa. Monastir je ideální místo k prožití odpočinkové dovolené spojené s návštěvou tradičního města s jeho kouzelnou atmosférou. Vzdálenost od letiště v Monastiru 10 km, od letiště v hlavním městě Tuniska 150 km.

Město Monastir se nachází na nejjižnějším konci Hammametského zálivu a jeho základy sahají až do punských dob. Nejvýznamnější památkou je pevnost Ribat, zal. v 8. století. Dnešní Monastir je však především turistické centrum vybavené vším, co turista potřebuje. Nespočetné množství pláží s bílým pískem, tyrkysově modrou vodou a azurovým nebem zaručují nezapomenutelnou dovolenou.

Skanes

Hotelová oblast nacházející se mezi městy Sousse a Monastir. Je zde několik golfových hřišť a vyznačuje se také svými širokými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 28 termínů

Celkem 28 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera    Logo partnera Logo partnera Logo partnera  Logo partnera fischer  5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000