crosssearch

Tunisko Tunisko - Monastir

Malebný přístav se 100 obyvateli se chlubí krásným palácem a Mauzoleem s osmihraným minaretem a kopulemi, v přístavu kotví jachty a ve staré čtvrti Charaga najdete mnoho zajímavých památek, které na každého Evropana působí exoticky. Mezi Monastirem a Sousse bylo v poslední době postaveno několik moderních hotelových komplexů přímo u krásné nepřeplněné písečné pláže, které sem lákají turisty z celého světa. Monastir je ideální místo k prožití odpočinkové dovolené spojené s návštěvou tradičního města s jeho kouzelnou atmosférou. Vzdálenost od letiště v Monastiru 10 km, od letiště v hlavním městě Tuniska 150 km.

Město Monastir se nachází na nejjižnějším konci Hammametského zálivu a jeho základy sahají až do punských dob. Nejvýznamnější památkou je pevnost Ribat, zal. v 8. století. Dnešní Monastir je však především turistické centrum vybavené vším, co turista potřebuje. Nespočetné množství pláží s bílým pískem, tyrkysově modrou vodou a azurovým nebem zaručují nezapomenutelnou dovolenou.

Skanes

Hotelová oblast nacházející se mezi městy Sousse a Monastir. Je zde několik golfových hřišť a vyznačuje se také svými širokými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 25 termínů

Celkem 25 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000