crosssearch

Tunisko Tunisko - Sousse

„Perla Sahelu“ byla založena v 11. století př. n. l. a je třetím největším městem Tuniska a zároveň i hlavní město kraje. Je to město s typickou orientální atmosférou, což ve spojení s moderním prázdninovým životem vytváří ideální kombinaci. Turisticky nejzajímavější jsou toulky po Medině – Starém městě – s jeho pestrými a zajímavými trhy, nabízejícími opravdovou pokladnici suvenýrů, rukodělných výrobků, koženého zboží a šperků. Město leží 100 km od hlavního města Tunis.

Sousse

Třetí největší město Tuniska s více jak 500 tisíci obyvateli leží v Hammametském zálivu 20 kilometrů severně od menšího přístavu Monastir a 130 km od hlavního města Tunis. V samotném centru Sousse je stará část Medina s mešitou obklobená pevností Ribat. Najdete zde mnoho zajímavých archeologických památek například témeř 5 kilometrů dochovaných křes?anských katakomb, jistě vás zaujme i místní archeologické muzeum. Místní trh - souk nabízí vše možné druhy exotického zboží. Pobřeží Sousse je lemované nekončící písečnou pláží a mnoha moderními hotely, v centru najdete mnoho restaurací, kaváren, barů a diskoték, takže o zábavu zde jistě nouze nebude.

Vzdálenost od letiště v Monastiru 20 km, od letiště v Tunisu 130 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 22 termínů

Celkem 22 termínů

Proč s ultra-last-minute.cz
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera Logo partnera

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000