crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Diamond Beach

Turecko, Side

Diamond Beach hotel disponuje celkem 194 pokoji, které jsou rozděleny do hlavní a vedlejší budovy. Přijímací hala s recepcí, výtahy, restaurace, bary, společenská místnost s TV, internetový koutek, kadeřnictví a obchody. Ve venkovním areálu se nachází bazén s vestavěným...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Diamond Beach

 

K hotelové písečné pláži s pozvolným vstupem do moře se dostanete asi po 250 m. Město Side je vzdáleno 12 km. Možnosti pro nakupování v těsné blízkosti hotelu Diamond Beach. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

Moderní hotelové zařízení disponuje celkem 194 pokoji, které jsou rozděleny do hlavní a vedlejší budovy. Přijímací hala s recepcí, výtahy, restaurace, bary, společenská místnost s TV, internetový koutek, kadeřnictví a obchody. Ve venkovním areálu se nachází bazén s vestavěným bazénempro děti a vodní skluzavkou (po hodinách). U bazénu nechybí bar, bar je rovněž na pláži. Lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Moderně zařízené pokoje s klimatizací (po hodinách), satelitní TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, rádiem, telefonem, fénem, kobercem, vanou, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A).

Rodinné pokoje (2C): 1 prostorná místnost, pro děti palanda. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A).

Rodinné pokoje (3B/4B): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Děti: Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek).

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek).

Zábava

Animační program a diskotéka.

Sport

Fitness, stolní tenis. Za poplatek: masáže, biliár, půjčovna kol, jízda na koni a vodní sporty na pláži.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (na diskotéce za poplatek). Pozdní snídaně, odpoledne káva, čaj a koláče. U bazénu a na pláži snacky. Půlnoční snacky nebo polévka.

Internetové stránky hotelu Diamond Beach   www.oteldiamondbeach.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000