crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Sirma

Turecko, Side

Oblíbený hotel Sirma s apartmány leží přímo u pláže, cca 1 km od antického centra města Side s proslulými památkami, k nimž můžete dojít příjemnou procházkou po pláži. Krásné prostředí v zahradě plné zeleně a mnoha druhy květin. Od letiště v Antalyi je vzdálen cca 60 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sirma hotel

Oblíbený hotel s apartmány leží přímo u pláže, cca 1 km od antického centra města Side s proslulými památkami, k nimž můžete dojít příjemnou procházkou po pláži. Krásné prostředí v zahradě plné zeleně a mnoha druhy květin. Od letiště v Antalyi je vzdálen cca 60 km.

VYBAVENÍ

Recepce, vstupní hala s posezením, TV místnost, výtah, vnitřní a venkovní restaurace, lobby bar, plážový bar, vnitřní bazén, jacuzzi, turecká lázeň, venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště a miniklub, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, občasné animační programy. Vše zdarma.

Za poplatek: internet, masáže, kadeřnictví, kosmetika, sauna, lékařská služba.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové hotelové pokoje s možností přistýlky pouze pro děti do 6 let jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, fén), TV, telefonem, minibarem, centrální klimatizací a balkonem. Sejf za poplatek.

Apartmány pro max. 5 osob se skládají ze 2 pokojů, obytné místnosti, kuchyňského koutu (elektrický vařič a základní nádobí) a koupelny (WC, sprcha, fén) a jsou vybaveny TV, telefonem, lednicí, centrální klimatizací a 2 balkony. Sejf za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

PLÁŽ

Krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem je součástí hotelového areálu. Lehátka a slunečníky zdarma, matrace za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000